Kształcenie prowadzone wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość do 29 listopada 2020 roku

W związku z sytuacją epidemiczną wszelkie formy kształcenia na Politechnice Śląskiej od 9 do 29 listopada będą prowadzone wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość dotyczą studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich, kształcenia doktorantów oraz innych form kształcenia. Zajęcia, wykłady oraz inne formy kształcenia powinny odbywać się w formie synchronicznej według ustalonego planu zajęć oraz podziału na grupy przy użyciu Microsoft Teams oraz Zoom. W przypadku nieobecności studenta, doktoranta lub prowadzącego możliwe jest odrabianie zajęć w trybie asynchronicznym.

W trybie kontaktowym mogą odbywać się zajęcia wymagające infrastruktury badawczej i laboratoryjnej lub kształtujące umiejętności praktyczne, a także badania w ramach przygotowania prac dyplomowych, projektów inżynierskich lub projektów PBL i w ramach działalności SKN na warunkach określonych przez Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia.

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią Zarządzenia nr 262/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 6 listopada 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia od 9 listopada (Monitor Prawny, poz. 1041).